Loading...

Hakkımızda

Hakkımızda

Villa Treni

          Villa Treni, yerli bir firma olmakla birlikte, yenilikçi ve doğal bir oluşum içerisinde kendini geliştirmekte olan bir şirket olma yolunda ilerletmektedir. İlerlemenin ve gelişmenin doğru yolunun doğala doğru yönde yaklaşmak,gerçeklikten uzaklaşmadan olanı olduğu gibi sunmaktan geçtiğine inanan bir şirket olduğumuzu sizlere, sosyal medyada (insta ve facebook @seburentals) paylaştığımız fotoğraflar ile gösterebilmekteyiz. Aynı zamanda banner slide ekranında da yine sizlerin fotoğrafları çok kısa sürelerle yer alacaktır. Zira çok fazla memnuniyet kaynaklı fotoğraflar birikmektedir.
 
         Yerli şirket olmamızdan dolayı çoğu portföyümüz bizlere ait olan öz potföylerden oluşmakta ya da genelde doğru fiyat politikasını uyguladığımız/uygulattığımız ev sahiplerimizden oluşmaktadır. Burada gayemiz gerçek filitresiz fotoğraf ile ilk elden en uygun fiyatı sizlere sunmaktır.
 
          Stock ( genel bir amaç için çekilmiş shop detaylar ile süslenmiş fotoğraflar) Resimlere hiçbir zaman yer vermediğimizi ve vermeyeceğimizi belirtmek isteriz ki bu sebepten ötürü banner/slide resimlerimiz sürekli siz değerli misafirlerimiz ile süslenecektir.
 
Fethiye Bölgesinde Aradığınız Kiralık Yazlıklar ve Villalar için villatreni.com'u tercih edin